Главная Сервисы для юристов ... Законы Про виконавче провадження Стаття 7. Добровільне виконання рішень про стягнення періодичних платежів Стаття 7. Добровільне виконання рішень про стягнен...

Стаття 7. Добровільне виконання рішень про стягнення періодичних платежів

Про виконавче провадження (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 2262

  Просмотров

 • 2262

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Виконавчий документ про стягнення періодичних платежів може бути самостійно надісланий стягувачем безпосередньо підприємству, установі, організації, фізичній особі - підприємцю, фізичній особі, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

  2. Одночасно з виконавчим документом стягувач подає заяву, в якій зазначаються:

  1) реквізити рахунку в банку, іншій фінансовій установі, небанківського надавача платіжних послуг;

  {Пункт 1 частини другої статті 7 в редакції Закону № 2888-IX від 12.01.2023 }

  2) прізвище, ім’я, по батькові стягувача, реквізити документа, що посвідчує його особу.

  3. У разі наявності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів або заперечення її розміру боржником стягувач має право пред’явити виконавчий документ для примусового виконання.

  4. Підприємства, установи, організації, фізичні особи - підприємці та фізичні особи, зазначені у частині першій цієї статті, за заявою стягувача зобов’язані здійснювати відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника у розмірі, визначеному виконавчим документом, з урахуванням положень статті 70 цього Закону.

  Предыдущая

  7/80

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст