Главная Сервисы для юристов ... Законы Про виконавче провадження Стаття 11. Загальні строки у виконавчому провадженні Стаття 11. Загальні строки у виконавчому проваджен...

Стаття 11. Загальні строки у виконавчому провадженні

Про виконавче провадження (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 3188

  Просмотров

 • 3188

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Строки у виконавчому провадженні - це періоди часу, в межах яких учасники виконавчого провадження зобов’язані або мають право прийняти рішення або вчинити дію.

  Строки у виконавчому провадженні встановлюються законом, а якщо вони не визначені законом – встановлюються виконавцем.

  2. Будь-яка дія або сукупність дій під час виконавчого провадження повинна бути виконана не пізніше граничного строку, визначеного цим Законом.

  3. Строки, встановлені цим Законом, обчислюються в робочих днях, місяцях і роках, а також можуть визначатися посиланням на подію, яка повинна неминуче настати.

  4. Строк обчислення заборгованості зі сплати аліментів для застосування заходів, передбачених пунктами 1-4 частини дев’ятої, частиною чотирнадцятою статті 71 цього Закону, обчислюється з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

  {Статтю 11 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 2234-VIII від 07.12.2017 ; в редакції Закону № 2475-VIII від 03.07.2018 }

  Предыдущая

  11/80

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст