Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адвокатуру та адвокатську діяльність Стаття 57. Обов’язковість рішень органів адвокатського самоврядування Стаття 57. Обов’язковість рішень органів адвокатсь...

Стаття 57. Обов’язковість рішень органів адвокатського самоврядування

Про адвокатуру та адвокатську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2522

  Переглядів

 • 2522

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Рішення з’їзду адвокатів України та Ради адвокатів України є обов’язковими до виконання всіма адвокатами.

  2. Рішення конференцій та рад адвокатів регіонів є обов’язковими до виконання адвокатами, адреса робочого місця яких знаходиться у відповідному регіоні та відомості про яких включено до Єдиного реєстру адвокатів України.

  3. Рішення органів адвокатського самоврядування набирають чинності з дня їх прийняття, якщо інший строк не передбачений рішеннями.

  Попередня

  57/61

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст