Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адвокатуру та адвокатську діяльність Стаття 61. Відносини адвоката іноземної держави з органами адвокатського самоврядування Стаття 61. Відносини адвоката іноземної держави з ...

Стаття 61. Відносини адвоката іноземної держави з органами адвокатського самоврядування

Про адвокатуру та адвокатську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1188

  Переглядів

 • 1188

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Адвокат іноземної держави може звертатися до органів адвокатського самоврядування за захистом своїх професійних прав та обов’язків, брати участь у навчально-методичних заходах, що проводяться кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури, Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури, радами адвокатів регіонів, Радою адвокатів України та Національною асоціацією адвокатів України.

  Попередня

  61/61

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст