Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адвокатуру та адвокатську діяльність Стаття 45. Національна асоціація адвокатів України Стаття 45. Національна асоціація адвокатів України...

Стаття 45. Національна асоціація адвокатів України

Про адвокатуру та адвокатську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 3762

  Переглядів

 • 3762

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Національна асоціація адвокатів України є недержавною некомерційною професійною організацією, яка об’єднує всіх адвокатів України та утворюється з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.

  2. Національна асоціація адвокатів України:

  1) представляє адвокатуру України у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, громадськими об’єднаннями та міжнародними організаціями, делегує представників до органів державної влади;

  2) захищає професійні права адвокатів та забезпечує гарантії адвокатської діяльності;

  3) забезпечує високий професійний рівень адвокатів України;

  4) забезпечує доступ та відкритість інформації стосовно адвокатів України;

  5) виконує інші функції відповідно до цього Закону.

  3. Національна асоціація адвокатів України є юридичною особою та діє через організаційні форми адвокатського самоврядування, передбачені цим Законом.

  4. Національна асоціація адвокатів України утворюється з’їздом адвокатів України та не може бути реорганізована. Ліквідація Національної асоціації адвокатів України може бути здійснена лише на підставі закону.

  5. Статут Національної асоціації адвокатів України затверджується з’їздом адвокатів України та є її установчим документом.

  6. З моменту державної реєстрації Національної асоціації адвокатів України її членами стають всі особи, які мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Інші особи стають членами Національної асоціації адвокатів України з моменту складення присяги адвоката України.

  Попередня

  45/61

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст