Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адвокатуру та адвокатську діяльність Стаття 29. Припинення, розірвання договору про надання правничої допомоги Стаття 29. Припинення, розірвання договору про над...

Стаття 29. Припинення, розірвання договору про надання правничої допомоги

Про адвокатуру та адвокатську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 7093

  Переглядів

 • 7093

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Дія договору про надання правничої допомоги припиняється його належним виконанням.

  2. Договір про надання правничої допомоги може бути достроково припинений за взаємною згодою сторін або розірваний на вимогу однієї із сторін на умовах, передбачених договором. При цьому клієнт зобов’язаний оплатити адвокату (адвокатському бюро, адвокатському об’єднанню) гонорар (винагороду) за всю роботу, що була виконана чи підготовлена до виконання, а адвокат (адвокатське бюро, адвокатське об’єднання) зобов’язаний (зобов’язане) повідомити клієнта про можливі наслідки та ризики, пов’язані з достроковим припиненням (розірванням) договору.

  Попередня

  29/61

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст