Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адвокатуру та адвокатську діяльність Стаття 35. Види дисциплінарних стягнень, строк застосування дисциплінарних стягнень Стаття 35. Види дисциплінарних стягнень, строк зас...

Стаття 35. Види дисциплінарних стягнень, строк застосування дисциплінарних стягнень

Про адвокатуру та адвокатську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 8000

  Переглядів

 • 8000

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За вчинення дисциплінарного проступку до адвоката може бути застосовано одне з таких дисциплінарних стягнень:

  1) попередження;

  2) зупинення права на заняття адвокатською діяльністю на строк від одного місяця до одного року;

  3) для адвокатів України - позбавлення права на заняття адвокатською діяльністю з наступним виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України, а для адвокатів іноземних держав - виключення з Єдиного реєстру адвокатів України.

  2. Адвокат може бути притягнутий до дисциплінарної відповідальності протягом року з дня вчинення дисциплінарного проступку.

  Попередня

  35/61

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст