Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адвокатуру та адвокатську діяльність Стаття 25. Надання адвокатом безоплатної правничої допомоги Стаття 25. Надання адвокатом безоплатної правничої...

Стаття 25. Надання адвокатом безоплатної правничої допомоги

Про адвокатуру та адвокатську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 3733

  Переглядів

 • 3733

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Порядок та умови залучення адвокатів до надання безоплатної правничої допомоги встановлюються законом.

  2. Оцінка якості, повноти та своєчасності надання адвокатами безоплатної первинної правничої допомоги здійснюється за зверненням органів місцевого самоврядування, а безоплатної вторинної правничої допомоги - за зверненням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правничої допомоги, комісіями, утвореними для цієї мети радами адвокатів регіонів.

  Попередня

  25/61

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст