Головна Сервіси для юристів ... Закони Про адвокатуру та адвокатську діяльність Стаття 33. Загальні умови дисциплінарної відповідальності адвоката Стаття 33. Загальні умови дисциплінарної відповіда...

Стаття 33. Загальні умови дисциплінарної відповідальності адвоката

Про адвокатуру та адвокатську діяльність (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2223

  Переглядів

 • 2223

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Адвоката може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності у порядку дисциплінарного провадження з підстав, передбачених цим Законом.

  2. Дисциплінарне провадження - процедура розгляду письмової скарги, яка містить відомості про наявність у діях адвоката ознак дисциплінарного проступку.

  3. Дисциплінарне провадження стосовно адвоката здійснюється кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури за адресою робочого місця адвоката, зазначеною в Єдиному реєстрі адвокатів України.

  Попередня

  33/61

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст