Главная Сервисы для юристов ... Законы Про амністію Стаття 10. Рішення про застосування або незастосування амністії приймається судом щодо кожної особи індивідуально. Стаття 10. Рішення про застосування або незастосув...

Стаття 10. Рішення про застосування або незастосування амністії приймається судом щодо кожної особи індивідуально.

Про амністію (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 490

  Просмотров

 • 490

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  У разі якщо особа, кримінальна справа чи матеріали про злочин якої перебувають у провадженні органів дізнання та досудового слідства, заперечує проти застосування щодо неї амністії, суд приймає рішення після всебічного, повного і об'єктивного розгляду справи та встановлення вини у вчиненні злочину в порядку, передбаченому Кримінально-процесуальним кодексом України ( 1001-05, 1002-05 ).

  Щодо засудженого суд приймає рішення після ретельної перевірки матеріалів особової справи та відомостей про його поведінку за час відбування покарання.

  Такі особи викликаються в судове засідання і можуть давати пояснення. Неявка цих осіб не зупиняє розгляду справи.

  У разі відсутності необхідних відомостей про особу, до якої застосовується амністія, розгляд питання про застосування амністії відкладається до їх одержання.

  Судам, а також органам та установам, на які покладено підготовку матеріалів для вирішення питань, пов'язаних із застосуванням цього Закону, надається право вимагати від відповідних установ необхідні відомості. Такі вимоги повинні бути виконані негайно.

  Предыдущая

  127/156

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст