Главная Сервисы для юристов ... Законы Кримінальний кодекс України Стаття 368. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою Стаття 368. Прийняття пропозиції, обіцянки або оде...

Стаття 368. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою

Кримінальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 69092

  Просмотров

 • 69092

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища -

  карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  2. Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у значному розмірі, -

  карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  3. Діяння, передбачене частиною першою або другою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, -

  карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

  4. Діяння, передбачене частинами першою, другою або третьою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, -

  карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

  Примітка. 1. Неправомірною вигодою в значному розмірі вважається вигода, що в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, у великому розмірі - така, що у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, в особливо великому розмірі - така, що у п’ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

  2. Службовими особами, які займають відповідальне становище, у статтях 368, 368 - 5, 369 та 382 цього Кодексу є особи, зазначені у пункті 1 примітки до статті 364 цього Кодексу, посади яких згідно із статтею 6 Закону України "Про державну службу" належать до категорії "Б", судді, прокурори, слідчі і дізнавачі, а також інші, крім зазначених у пункті 3 примітки до цієї статті, керівники і заступники керівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів та одиниць.

  3. Службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, у статтях 368, 368 - 5, 369 та 382 цього Кодексу є:

  1) Президент України, Прем’єр-міністр України, члени Кабінету Міністрів України, перші заступники та заступники міністрів, Голова та член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Голова та член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Голова та член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Голова та державний уповноважений Антимонопольного комітету України, Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Голова Фонду державного майна України, його перший заступник та заступники, Голова та член Центральної виборчої комісії, народні депутати України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Директор Національного антикорупційного бюро України, Директор Бюро економічної безпеки України, Директор Державного бюро розслідувань, Генеральний прокурор, його перші заступники та заступники, Голова Конституційного Суду України, його заступники та судді Конституційного Суду України, Голова Верховного Суду, його заступники та судді Верховного Суду, голови вищих спеціалізованих судів, їх заступники та судді вищих спеціалізованих судів, Голова Національного банку України, його перший заступник та заступники, Секретар Ради національної безпеки і оборони України, його перший заступник та заступники, Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим, його перший заступник та заступники, радники та помічники Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України;

  2) особи, посади яких згідно із статтею 6 Закону України "Про державну службу" належать до категорії "А";

  3) особи, посади яких згідно із статтею 14 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" віднесені до першої та другої категорій посад в органах місцевого самоврядування.

  {Стаття 368 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1508-VI від 11.06.2009 , № 2808-VI від 21.12.2010 ; в редакції Законів № 3207-VI від 07.04.2011 , № 221-VII від 18.04.2013 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 222-VII від 18.04.2013 ; в редакції Закону № 1261-VII від 13.05.2014 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 1698-VII від 14.10.2014 , № 770-VIII від 10.11.2015 , № 889-VIII від 10.12.2015 , № 2617-VIII від 22.11.2018 , № 263-IX від 31.10.2019 , № 720-IX від 17.06.2020 , № 1888-IX від 17.11.2021 }

  {Стаття 368 - 1 втратила чинність на підставі Закону № 2808-VI від 21.12.2010 }

  Предыдущая

  467/562

  Следующая
  Добавить в избраное
  КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: Зайняття посади в органі влади ще недостатнє для визнання особи службовою; якщо вона не наділена владою і не використовувала службового становища, то вона не є суб'єктом злочину, передбаченого ст.368 КК (ВСУ у справі №5-109кс15, від 08.10.15)

   Особу визнано винуватою в тому, що вона як головний спеціаліст - юрисконсульт відділу Держкомзему в м. Яремче 3 листопада 2011 року у своєму службовому кабінеті одержала 200 доларів США (1595,86 грн) хабара за виготовлення та видачу двох довідок: про перелік обмежень на земельну ділянку і наявні земельні сервітути. Апеляційний суд Івано-Франківської області ухвалою від 5 лютого 2014 року вирок щодо залишив без змін.

  Колегія суддів судової палати у кримінальних справах ВССУ ухвалою від 9 грудня 2014 року судові рішення також залишила без змін.  Постановою Верховного Суду України від 08 жовтня 2015 року зазначену ухвалу ВССУ скасовано, а справу направлено на новий касаційний розгляд.

  У своїй постанові у цій справі Верховний Суд України зробив такі правові висновки:

  • службова особа як спеціальний суб'єкт злочину, крім загальних ознак суб'єкта злочину, характеризується    спеціальними    ознаками, а   саме: а) посадові, які визначають сферу діяльності (де саме виконуються відповідні повноваження); б) функціональні - ті, які визначають коло повноважень, у зв'язку з наявністю яких особа належить до службових. Для визнання особи службовою необхідно встановити, що вона займає певну посаду, користується правами і наділена обов'язками у зв'язку з тим, що покликана діяти в інтересах певних соціальних груп;
  • головний спеціаліст-юрисконсульт відділу Держкомзему в м. Яремче Івано-Франківської області ОСОБА_1 займала посаду в органах державної влади і цією (посадовою) ознакою службової особи вона була наділена. Однак зайняття посади в органі державної влади ще недостатнє для визнання особи службовою. Статус службової особи в законодавстві і теорії кримінального права пов'язується з виконанням однієї з трьох функцій - представника влади, організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських;
  • головний спеціаліст з юридичного та кадрового забезпечення відділу Держкомзему не мав статусу представника влади, при підготовці та видачі довідок не виконував організаційно-розпорядчих функцій та адміністративно-господарських обов'язків.

  Колегія суддів, вивчивши правові висновки Верховного Суду України, викладені у постанові № 5- 109кс15, та проаналізувавши матеріали кримінальної справи щодо ОСОБА_1, дійшла висновку про те, що засуджена не була наділена владою і не використовувала службового становища, тобто вона не є суб'єктом злочину, передбаченого статтею 368 КК України.

  За таких обставин, колегія суддів рішення судів першої та апеляційної інстанцій скасувала, а кримінальну справу закрила за відсутністю в її діянні інкримінованого складу злочину (справа № 5-2672км15, ухвала від 24 лютого 2016 року).

  Аналізуйте судовий акт: Якщо хабародавець зацікавлений у незаконній поведінці службової особи, прагне обійти закон, то вимагання хабара виключається (ВСУ від 21 січня 2016р. у справі №5-124 кс15)

   Верховний Суд України змінив всі судові рішення щодо осіб (голова Бериславської районної державної адміністрації Херсонської області та син останнього), які були засуджені за отримання хабара в особливо великому розмірі  у сумі 6 927 500 грн. (850 000 доларів США) за надання хабародавцю  та 11-ти особам, від імені яких той діяв, дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельних ділянок загальною площею 24 га із земель запасу Отрадокам'янської сільської ради та підписання державних актів на право власності на вказані земельні ділянки.

  Зокрема, з Вироку Снігурівського районного суду Миколаївської області від  11 листопада 2013 року, ухвали Апеляційного суду Миколаївської області від   4 липня 2014 року та ухвали колегії суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 10 березня 2015 року була виключена з кваліфікуюча ознака частини четвертої статті 368 КК (в редакції 07.04.2011 року) одержання хабара – «поєднаного з вимаганням хабара».

  Приймаючи таке рішення,  ВСУ виходив з того, що вказана службова особа використовуючи свої службові повноваження, домагалась хабара  за вчинення по суті  протиправних дій з виділення земельної ділянки у власність  хабародавця не для сільськогосподарського використання, а останній, даючи хабар, усвідомлював це і був зацікавлений у такій неправомірній поведінці службової особи, та, не маючи наперед визначених законом підстав для отримання у власність 24 га землі для ведення туристичного бізнесу, прагнув обійти закон, домогтися свого незаконного інтересу, в тому числі і шляхом одержання переваги в отриманні земельної ділянки у власність для здійснення підприємницької діяльності.

  З огляду на зазначене ВСУ дійшов висновку, що  законність прав та інтересів, які хабародавець захищає шляхом давання хабара, має бути однією із основних і обов'язкових ознак вимагання. На відміну цьому, у разі якщо хабародавець зацікавлений у незаконній, неправомірній поведінці службової особи, прагне обійти закон, домогтися своїх незаконних інтересів тощо, то вимагання хабара виключається.

  Довідка:  справа розглядалась відповідно до норми закону, що діяв під час вчинення злочину – КК України в редакції 07.04.2011 року. На сьогодні редакція статті  368 КК України змінена, а саме: «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою

  1. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища …

  При цьому така кваліфікуюча ознака, як поєднання діяння з вимаганням неправомірної вигоди, залишено в диспозиції статті.

  Практика

  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.03.2023 року у справі №1/259/44/2014 СУДДЯ : ДАТА : 30.03.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.11.2022 року у справі №569/18933/19 СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 29.11.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 29.09.2022 року у справі №815/1436/14 СУДДЯ : Васильєва І.А. ДАТА : 29.09.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 28.12.2022 року у справі №560/5186/22 СУДДЯ : Мартинюк Н.М. ДАТА : 28.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.09.2022 року у справі №726/574/13-к СУДДЯ : ДАТА : 28.09.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 28.09.2022 року у справі №0940/30/19 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 28.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.09.2022 року у справі №677/128/17 СУДДЯ : ДАТА : 28.09.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 28.04.2022 року у справі №819/936/16 СУДДЯ : Кашпур О.В. ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №760/3297/19 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.07.2022 року у справі №554/1440/20 СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 27.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 27.04.2023 року у справі №212/5973/21 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 27.04.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.11.2022 року у справі №204/1948/21 СУДДЯ : Петров Євген Вікторович ДАТА : 23.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.03.2023 року у справі №522/5639/22-е СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 23.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.03.2023 року у справі №708/938/20 СУДДЯ : ДАТА : 23.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.09.2022 року у справі №516/32/17 СУДДЯ : ДАТА : 21.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2023 року у справі №461/5931/19 СУДДЯ : ДАТА : 21.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.06.2020 року у справі №1-50/2011 СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 03.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2020 року у справі №127/21241/17 СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 13.09.2018 року у справі №804/481/18 СУДДЯ : Уханенко С.А. ДАТА : 05.11.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.03.2019 року у справі №2240/2329/18 СУДДЯ : Білак М.В. ДАТА : 04.11.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 22.09.2019 року у справі №9901/86/19 СУДДЯ : Гриців Михайло Іванович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 30.03.2020 року у справі №991/2874/19 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.04.2020 року у справі №750/2942/18 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 03.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 17.02.2020 року у справі №750/2942/18 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 03.11.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 11.06.2020 року у справі №814/2795/16 СУДДЯ : Радишевська О.Р. ДАТА : 02.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.03.2020 року у справі №1715/6764/12 СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.01.2020 року у справі №158/803/14-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2020 року у справі №742/546/17 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 31.03.2020 року у справі №742/546/17 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 20.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.01.2020 року у справі №158/803/14-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 30.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.02.2020 року у справі №711/7640/17 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 31.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 31.01.2018 року у справі №825/1806/17 СУДДЯ : Калашнікова О.В. ДАТА : 30.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.02.2020 року у справі №219/10727/2013-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 13.02.2020 року у справі №219/10727/2013-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.12.2019 року у справі №686/4267/15-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.02.2020 року у справі №520/6969/15-к СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.01.2020 року у справі №676/848/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.01.2020 року у справі №676/848/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.11.2020 року у справі №1-550/11 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 29.05.2020 року у справі №п/811/636/17 СУДДЯ : Радишевська О.Р. ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.02.2020 року у справі №328/1949/16-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.02.2020 року у справі №328/1949/16-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.09.2019 року у справі №308/13983/18 СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.03.2020 року у справі №496/588/16-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 26.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 27.05.2020 року у справі №п/811/1439/16 СУДДЯ : Мартинюк Н.М. ДАТА : 25.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 15.10.2019 року у справі №580/1117/19 СУДДЯ : Мартинюк Н.М. ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.10.2019 року у справі №201/6267/16к СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.03.2020 року у справі №750/9632/18 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.04.2020 року у справі №539/3185/17 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 23.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 04.12.2019 року у справі №640/18504/18 СУДДЯ : Анцупова Тетяна Олександрівна ДАТА : 25.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 09.12.2019 року у справі №800/98/17 СУДДЯ : Золотніков Олександр Сергійович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 04.02.2018 року у справі №826/1993/13-а СУДДЯ : Білак М.В. ДАТА : 21.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.01.2020 року у справі №694/2216/14-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 22.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.01.2020 року у справі №591/6423/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 21.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 23.01.2019 року у справі №207/532/17 СУДДЯ : Гулейков Ігор Юрійович ДАТА : 21.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.10.2019 року у справі №754/2623/14-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 21.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.06.2019 року у справі №757/76446/17-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 20.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 05.07.2018 року у справі №820/2727/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 18.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 26.04.2018 року у справі №815/2640/17 СУДДЯ : Губська О.А. ДАТА : 04.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 16.04.2020 року у справі №815/2640/17 СУДДЯ : Губська О.А. ДАТА : 17.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 21.01.2018 року у справі №825/1638/17 СУДДЯ : Шевцова Н.В. ДАТА : 16.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 30.03.2020 року у справі №808/505/17 СУДДЯ : Соколов В.М. ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.12.2019 року у справі №760/21807/18 СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 15.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.04.2020 року у справі №161/2761/16-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.01.2020 року у справі №164/104/18 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №164/104/18 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.05.2020 року у справі №734/2421/17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.11.2019 року у справі №537/1079/17 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 04.06.2018 року у справі №823/1393/17 СУДДЯ : Білак М.В. ДАТА : 14.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.03.2020 року у справі №820/1587/17 СУДДЯ : Шишов О.О. ДАТА : 14.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 15.04.2018 року у справі №814/334/17 СУДДЯ : Білак М.В. ДАТА : 11.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 25.12.2018 року у справі №806/1819/18 СУДДЯ : Соколов В.М. ДАТА : 11.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2019 року у справі №127/31729/13-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 13.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.09.2019 року у справі №760/1788/16-к СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.12.2019 року у справі №583/3508/18 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.10.2019 року у справі №149/745/14 СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 06.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 13.11.2018 року у справі №804/1758/18 СУДДЯ : Єресько Л.О. ДАТА : 05.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 02.05.2018 року у справі №825/1927/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.03.2020 року у справі №750/9855/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.03.2020 року у справі №750/9855/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 04.06.2018 року у справі №818/1274/17 СУДДЯ : Єресько Л.О. ДАТА : 03.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 27.02.2018 року у справі №825/1398/17 СУДДЯ : Єресько Л.О. ДАТА : 03.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 25.02.2020 року у справі №805/1851/17-а СУДДЯ : Радишевська О.Р. ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.09.2019 року у справі №369/12287/15 СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 29.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 29.03.2018 року у справі №804/3588/17 СУДДЯ : Уханенко С.А. ДАТА : 08.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 08.10.2018 року у справі №818/588/17 СУДДЯ : Жук А.В. ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.02.2020 року у справі №462/3422/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 01.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 09.09.2019 року у справі №9901/75/19 СУДДЯ : Гриців Михайло Іванович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.10.2019 року у справі №214/2502/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 29.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.02.2019 року у справі №811/1202/18 СУДДЯ : Загороднюк А.Г. ДАТА : 28.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 16.04.2019 року у справі №260/1118/18 СУДДЯ : Загороднюк А.Г. ДАТА : 27.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 16.04.2019 року у справі №260/1118/18 СУДДЯ : Загороднюк А.Г. ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.02.2020 року у справі №487/2403/18 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.02.2020 року у справі №461/3138/17 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 26.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.09.2019 року у справі №742/2867/18 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 08.10.2019 року у справі №480/4809/18 СУДДЯ : Мельник-Томенко Ж.М. ДАТА : 23.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.03.2019 року у справі №757/1613/17-ц СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 22.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.12.2019 року у справі №753/22602/16 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 06.05.2018 року у справі №820/3584/17 СУДДЯ : Шишов О.О. ДАТА : 14.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 28.03.2018 року у справі №817/1047/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 11.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 02.10.2018 року у справі №804/2146/18 СУДДЯ : Мартинюк Н.М. ДАТА : 01.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 04.07.2019 року у справі №824/861/18-а СУДДЯ : Шевцова Н.В. ДАТА : 01.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.06.2019 року у справі №826/20326/13-а СУДДЯ : Дашутін І.В. ДАТА : 01.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 25.07.2019 року у справі №815/5156/16 СУДДЯ : Соколов В.М. ДАТА : 29.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.04.2019 року у справі №815/4540/15 СУДДЯ : Кашпур О.В. ДАТА : 29.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 24.07.2019 року у справі №823/878/17 СУДДЯ : Дашутін І.В. ДАТА : 29.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 05.03.2018 року у справі №823/878/17 СУДДЯ : Дашутін І.В. ДАТА : 29.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 22.07.2019 року у справі №817/1275/16 СУДДЯ : Мельник-Томенко Ж.М. ДАТА : 29.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 04.07.2019 року у справі №816/2050/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 26.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.02.2018 року у справі №816/2050/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 26.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 19.06.2019 року у справі №п/811/1911/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 24.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 06.05.2019 року у справі №821/291/17 СУДДЯ : Шарапа В.М. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 24.04.2019 року у справі №816/1370/16 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 10.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 24.03.2019 року у справі №804/676/18 СУДДЯ : Бевзенко В.М. ДАТА : 09.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.02.2018 року у справі №815/3181/15 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.01.2020 року у справі №806/2492/16 СУДДЯ : Желтобрюх І.Л. ДАТА : 08.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 04.11.2018 року у справі №807/12/18 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 07.08.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 12.12.2018 року у справі №802/102/13-а СУДДЯ : Желтобрюх І.Л. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 21.12.2018 року у справі №819/3435/15 СУДДЯ : Желтобрюх І.Л. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 21.12.2018 року у справі №805/623/16-а СУДДЯ : Желтобрюх І.Л. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 12.12.2018 року у справі №826/2161/16 СУДДЯ : Стрелець Т.Г. ДАТА : 10.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 28.11.2018 року у справі №815/1813/15 СУДДЯ : Желтобрюх І.Л. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 14.11.2018 року у справі №813/6063/15 СУДДЯ : Желтобрюх І.Л. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 14.11.2018 року у справі №802/522/16-а СУДДЯ : Желтобрюх І.Л. ДАТА : 09.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 01.03.2018 року у справі №815/3642/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.01.2018 року у справі №825/891/15-а СУДДЯ : Шарапа В.М. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 21.03.2018 року у справі №826/17433/16 СУДДЯ : Шарапа В.М. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.06.2018 року у справі №826/2076/17 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 09.05.2018 року у справі №826/2076/17 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 08.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 26.03.2018 року у справі №815/4463/17 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 07.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 16.09.2018 року у справі №818/248/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 06.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 05.08.2018 року у справі №813/106/16 СУДДЯ : Шарапа В.М. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 23.07.2018 року у справі №812/1706/15 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 08.02.2018 року у справі №812/1706/15 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 10.07.2018 року у справі №814/2853/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 03.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 07.02.2018 року у справі №803/86/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 07.02.2018 року у справі №802/3689/15-а СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 04.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 01.02.2018 року у справі №804/207/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 02.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 07.02.2018 року у справі №813/113/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.05.2018 року у справі №815/3814/17 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 01.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 25.01.2018 року у справі №815/2701/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 26.04.2018 року у справі №815/2701/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 01.02.2018 року у справі №813/2549/15 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 18.04.2018 року у справі №813/392/16 СУДДЯ : Стрелець Т.Г. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.02.2018 року у справі №826/4225/15 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 31.05.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 11.04.2018 року у справі №817/1303/16 СУДДЯ : Бевзенко В.М. ДАТА : 30.05.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 19.02.2018 року у справі №821/4900/14 СУДДЯ : Данилевич Н.А. ДАТА : 28.05.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 18.01.2018 року у справі №2а-6656/10/1470 СУДДЯ : Шарапа В.М. ДАТА : 26.05.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 11.04.2017 року у справі №800/93/17 СУДДЯ : Рецебуринський Ю.Й. ДАТА : 04.05.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 21.07.2016 року у справі №800/256/16 СУДДЯ : Швед Е.Ю. ДАТА : 10.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 21.06.2016 року у справі №800/271/16 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 11.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 09.06.2016 року у справі №800/237/16 СУДДЯ : Швед Е.Ю. ДАТА : 11.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 17.05.2016 року у справі №800/181/16 СУДДЯ : Мойсюк М.І. ДАТА : 02.03.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 27.10.2015 року у справі №826/2373/14 СУДДЯ : Мойсюк М.І. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 12.10.2015 року у справі №800/279/15 СУДДЯ : Леонтович К.Г. ДАТА : 27.02.2017
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 30.07.2015 року у справі №800/184/15 СУДДЯ : Швед Е.Ю. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2022 року у справі №646/8454/17 СУДДЯ : ДАТА : 20.06.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.10.2022 року у справі №728/1614/17 СУДДЯ : ДАТА : 19.10.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 17.11.2022 року у справі №480/9492/20 СУДДЯ : Мельник-Томенко Ж.М. ДАТА : 17.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 17.08.2022 року у справі №151/260/21 СУДДЯ : Литвиненко Ірина Вікторівна ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.01.2023 року у справі №2033/7077/12 СУДДЯ : ДАТА : 17.01.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 23.09.2018 року у справі №9901/781/18 СУДДЯ : Бевзенко В. М.,Білоус О. В.,Данилевич Н. А.,Желтобрюх І. Л.,Стрелець Т. Г. ДАТА : 24.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 09.03.2020 року у справі №280/339/19 СУДДЯ : Гончарова І. А.,Олендер І. Я.,Ханова Р. Ф. ДАТА : 22.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 28.04.2020 року у справі №440/951/19 СУДДЯ : Радишевська О. Р.,Радишевсько О. Р. ДАТА : 22.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.08.2020 року у справі №727/6828/18 СУДДЯ : Мартєв С. Ю. ДАТА : 22.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 26.11.2019 року у справі №320/171/19 СУДДЯ : Гімон М. М. ДАТА : 21.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 16.11.2022 року у справі №522/11959/19 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 16.11.2022
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.04.2023 року у справі №450/374/18 СУДДЯ : ДАТА : 13.04.2023
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 12.05.2022 року у справі №260/1/19 СУДДЯ : Жук А.В. ДАТА : 19.01.2023
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 12.05.2022 року у справі №420/6424/18 СУДДЯ : Радишевська О.Р. ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2023 року у справі №686/13500/18 СУДДЯ : ДАТА : 11.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.01.2023 року у справі №607/11416/18 СУДДЯ : ДАТА : 11.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.03.2023 року у справі №373/2774/14-к СУДДЯ : ДАТА : 09.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.12.2022 року у справі №466/9812/16-к СУДДЯ : ДАТА : 08.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.11.2022 року у справі №740/1179/19 СУДДЯ : ДАТА : 07.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.09.2022 року у справі №495/2212/18 СУДДЯ : ДАТА : 20.01.2023
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 07.07.2022 року у справі №540/1660/21 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 20.01.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 07.02.2023 року у справі №343/25/21 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 07.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №991/3921/20 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2023 року у справі №2703/5170/2012 СУДДЯ : ДАТА : 06.06.2023
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.03.2023 року у справі №559/961/17 СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 06.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.10.2022 року у справі №346/819/19 СУДДЯ : ДАТА : 05.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.10.2022 року у справі №752/7440/18 СУДДЯ : ДАТА : 04.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 04.05.2022 року у справі №522/3568/20 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 04.05.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.12.2022 року у справі №559/701/17 СУДДЯ : ДАТА : 01.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.11.2022 року у справі №711/262/20 СУДДЯ : ДАТА : 01.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.05.2023 року у справі №237/3538/17 СУДДЯ : ДАТА : 01.05.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2018 року у справі №166/1372/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 29.05.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 11.09.2018 року у справі №9901/14/17 СУДДЯ : Золотніков Олександр Сергійович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.10.2018 року у справі №11-о/785/15/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.09.2018 року у справі №185/4180/15-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.04.2018 року у справі №727/3/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 08.07.2019 року у справі №236/2521/16-ц СУДДЯ : Осіян Олексій Миколайович ДАТА : 25.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.05.2018 року у справі №265/8049/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.02.2020 року у справі №493/833/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.02.2019 року у справі №688/2507/16-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №604/1071/14-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.03.2018 року у справі №607/20097/14-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.06.2019 року у справі №704/268/16-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 10.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 04.04.2019 року у справі №800/448/15 СУДДЯ : Саприкіна Ірина Валентинівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.03.2020 року у справі №663/1109/14-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 27.02.2017 року у справі №800/466/16 СУДДЯ : Кравцов О.В. ДАТА : 04.05.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 05.04.2018 року у справі №757/32334/15-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.03.2018 року у справі №712/4212/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 29.05.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 11.06.2014 року у справі №к-34744/10-с СУДДЯ : Амєлін С.Є. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.02.2019 року у справі №757/1613/17-ц СУДДЯ : Карпенко Світлана Олексіївна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 28.02.2018 року у справі №607/7189/16-ц СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.03.2019 року у справі №520/13228/13-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.10.2018 року у справі №561/151/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №369/10396/13-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.02.2019 року у справі №740/4934/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 29.05.2018 року у справі №9901/369/18 СУДДЯ : Золотніков Олександр Сергійович ДАТА : 01.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 23.12.2019 року у справі №9901/610/18 СУДДЯ : Золотніков Олександр Сергійович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2018 року у справі №703/2252/14-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.11.2018 року у справі №621/2190/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 12.04.2018 року у справі №279/9230/15-ц СУДДЯ : Штелик Світлана Павлівна ДАТА : 29.05.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 01.03.2017 року у справі №800/543/16 СУДДЯ : Штульман І.В. ДАТА : 04.05.2017
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 13.11.2018 року у справі №9901/19/17 СУДДЯ : Золотніков Олександр Сергійович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.10.2018 року у справі №237/3558/17 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2019 року у справі №213/2019/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2018 року у справі №511/3716/13-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 11.06.2019 року у справі №752/14777/16-ц СУДДЯ : Сакара Наталія Юріївна ДАТА : 27.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 14.03.2019 року у справі №9901/789/18 СУДДЯ : Князєв Всеволод Сергійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.02.2020 року у справі №161/5306/16-к СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.12.2018 року у справі №699/649/18 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.09.2021 року у справі №1-711/11 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 26.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №391/729/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.02.2019 року у справі №740/4934/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.03.2018 року у справі №550/271/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.04.2020 року у справі №500/4994/14-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №132/2210/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №569/16738/14-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 02.10.2018 року у справі №9901/454/18 СУДДЯ : Саприкіна Ірина Валентинівна ДАТА : 07.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 26.03.2019 року у справі №807/1456/17 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.03.2019 року у справі №409/1142/15-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.01.2019 року у справі №732/306/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 07.11.2018 року у справі №761/7651/14-к СУДДЯ : Британчук Володимир Васильович ДАТА : 08.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 18.06.2019 року у справі №9901/699/18 СУДДЯ : Князєв Всеволод Сергійович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.04.2018 року у справі №501/4890/15-ц СУДДЯ : Кузнєцов Віктор Олексійович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.10.2018 року у справі №1-кп/754/73/16 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.05.2019 року у справі №220/298/16-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 21.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.06.2019 року у справі №758/15672/15-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.08.2018 року у справі №641/7033/15-ц СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 06.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 05.02.2020 року у справі №9901/962/18 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.07.2021 року у справі №1-711/11 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.02.2019 року у справі №349/1487/14-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 08.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 14.06.2018 року у справі №800/276/17 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 02.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 20.11.2014 року у справі №800/394/14 СУДДЯ : Кравцов О.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №265/808/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 10.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 17.01.2019 року у справі №9901/706/18 СУДДЯ : Саприкіна Ірина Валентинівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.07.2019 року у справі №522/12691/18 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.01.2019 року у справі №368/556/16-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 07.05.2018 року у справі №523/13432/16-ц СУДДЯ : Стрільчук Віктор Андрійович ДАТА : 02.09.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 08.07.2014 року у справі №876/12080/13 СУДДЯ : Ситников О.Ф. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №369/8375/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.09.2019 року у справі №520/15653/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2019 року у справі №462/5338/14к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.03.2018 року у справі №0512/5030/2012 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 29.05.2020
  вищий господарський суд україниПостанова ВГСУ від 18.03.2014 року у справі №5017/2286/2012 СУДДЯ : Владимиренко С.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.08.2019 року у справі №750/9497/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.02.2018 року у справі №1-кп-5/12 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.07.2018 року у справі №338/1383/15-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.02.2019 року у справі №385/2006/14 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 05.12.2018 року у справі №405/2130/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №456/1529/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №686/8714/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 28.05.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 22.09.2015 року у справі №813/203/14 СУДДЯ : Гриців М.І. ДАТА : 28.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.06.2021 року у справі №724/179/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.07.2018 року у справі №161/14348/13-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2019 року у справі №750/3606/14 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.09.2018 року у справі №573/553/14-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.02.2019 року у справі №489/5992/13-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 23.01.2019 року у справі №712/14455/13-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2019 року у справі №357/9239/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.01.2020 року у справі №161/2761/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.01.2019 року у справі №642/2786/16 СУДДЯ : Сімоненко Валентина Миколаївна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.06.2021 року у справі №724/179/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 10.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 09.04.2019 року у справі №804/8642/17 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2018 року у справі №708/393/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.11.2018 року у справі №276/350/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.10.2018 року у справі №369/2832/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №750/9302/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2019 року у справі №431/2821/17 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 23.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 04.04.2019 року СУДДЯ : Золотніков Олександр Сергійович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.04.2020 року у справі №161/2761/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.01.2020 року у справі №752/2792/16-к СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 09.09.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 27.06.2019 року у справі №9901/776/18 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.06.2018 року у справі №398/1201/16-ц СУДДЯ : Лесько Алла Олексіївна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.02.2018 року у справі №725/3255/17 СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №569/3708/15-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 07.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2018 року у справі №753/11828/13-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.09.2018 року у справі №405/5444/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.01.2018 року у справі №423/1623/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 11.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 28.10.2014 року у справі №804/10740/13-а СУДДЯ : Білуга С.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2019 року у справі №196/3039/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 12.03.2018 року у справі №751/2603/17 СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.01.2018 року у справі №544/673/13-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 01.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 28.02.2017 року у справі №1118/5892/12 СУДДЯ : Заїка М.М. ДАТА : 03.04.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.07.2018 року у справі №11-о/785/14/17 СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.06.2018 року у справі №266/2586/15-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 03.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 05.06.2019 року у справі №1-184/2004 СУДДЯ : Антонюк Наталія Олегівна ДАТА : 22.08.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 24.09.2014 року у справі №к/9991/20910/11-с СУДДЯ : Амєлін С.Є. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №525/281/14-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №554/5245/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №753/17640/16-к СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 14.03.2023 року у справі №320/1206/21 СУДДЯ : Єресько Л.О. ДАТА : 14.03.2023
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст