Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 71. Участь України у міжнародному співробітництві у галузі охорони навколишнього природного середовища Стаття 71. Участь України у міжнародному співробіт...

Стаття 71. Участь України у міжнародному співробітництві у галузі охорони навколишнього природного середовища

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1052

  Переглядів

 • 1052

  Переглядів

 • Додати в обране

  Україна бере участь у міжнародному співробітництві у галузі охорони навколишнього природного середовища на державному рівні відповідно до законодавства України та міжнародного права.

  {Частина перша статті 71 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що містяться в законодавстві України про охорону навколишнього природного середовища, то застосовуються правила міжнародного договору.

  {Частина друга статті 71 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Україна здійснює заходи щодо розвитку та зміцнення міжнародного співробітництва у галузі охорони навколишнього природного середовища з іншими державами, а також в рамках природоохоронної діяльності ООН та організацій, що входять в її систему, інших урядових і неурядових міжнародних організацій.

  Попередня

  71/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст