Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 24. Державний облік об'єктів, що шкідливо впливають на стан навколишнього природного середовища Стаття 24. Державний облік об'єктів, що шкідливо в...

Стаття 24. Державний облік об'єктів, що шкідливо впливають на стан навколишнього природного середовища

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1847

  Переглядів

 • 1847

  Переглядів

 • Додати в обране

  Об'єкти, що шкідливо впливають або можуть вплинути на стан навколишнього природного середовища, види та кількість шкідливих речовин, що потрапляють у навколишнє природне середовище, види й розміри шкідливих фізичних та біологічних впливів на нього підлягають державному обліку.

  {Частина перша статті 24 із змінами, внесеними згідно із Законом № 198-IV від 24.10.2002 }

  Підприємства, установи та організації проводять первинний облік у галузі охорони навколишнього природного середовища і безоплатно подають відповідну інформацію органам, що ведуть державний облік у цій галузі.

  Збір, обробка і подання відповідним державним органам зведеної статистичної звітності про обсяги викидів, скидів забруднюючих речовин, використання природних ресурсів, виконання завдань по охороні навколишнього природного середовища та іншої інформації, ведення екологічних паспортів здійснюється в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

  {Частина третя статті 24 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Особливості державного обліку у сфері реєстрації викидів та перенесення забруднювачів і відходів та у сфері моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів визначаються законами України "Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів" та "Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів".

  {Статтю 24 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 2614-IX від 20.09.2022 }

  Попередня

  28/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст