Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 16. Управління в галузі охорони навколишнього природного середовища Стаття 16. Управління в галузі охорони навколишньо...

Стаття 16. Управління в галузі охорони навколишнього природного середовища

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 5841

  Переглядів

 • 5841

  Переглядів

 • Додати в обране

  Управління охороною навколишнього природного середовища полягає у здійсненні в цій галузі функцій спостереження, дослідження, стратегічної екологічної оцінки, оцінки впливу на довкілля, контролю, прогнозування, програмування, інформування та іншої виконавчо-розпорядчої діяльності.

  {Частина перша статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2059-VIII від 23.05.2017 , № 2354-VIII від 20.03.2018 }

  Державне управління в галузі охорони навколишнього природного середовища здійснюють Кабінет Міністрів України, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві ради та виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, державні органи по охороні навколишнього природного середовища і використанню природних ресурсів та інші державні органи відповідно до законодавства України.

  {Частина друга статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3530-VI від 16.06.2011 , № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Державними органами управління в галузі охорони навколишнього природного середовища і використання природних ресурсів є центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, а на території Автономної Республіки Крим - орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища та інші державні органи, до компетенції яких законами України віднесено здійснення зазначених функцій.

  {Частина третя статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Громадські організації можуть брати участь в управлінні галуззю охорони навколишнього природного середовища, якщо така діяльність передбачена їх статутами, зареєстрованими відповідно до законодавства України.

  {Частина четверта статті 16 в редакції Закону № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Метою управління в галузі охорони навколишнього природного середовища є реалізація законодавства, контроль за додержанням вимог екологічної безпеки, забезпечення проведення ефективних і комплексних заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, досягнення узгодженості дій державних і громадських органів у галузі охорони навколишнього природного середовища.

  Попередня

  16/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст