Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 69. Особливості застосування цивільної відповідальності Стаття 69. Особливості застосування цивільної відп...

Стаття 69. Особливості застосування цивільної відповідальності

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1648

  Переглядів

 • 1648

  Переглядів

 • Додати в обране

  Шкода, заподіяна внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, підлягає компенсації в повному обсязі.

  {Частина перша статті 69 в редакції Закону № 2756-VI від 02.12.2010 }

  Особи, яким завдано такої шкоди, мають право на відшкодування неодержаних прибутків за час, необхідний для відновлення здоров'я, якості навколишнього природного середовища, відтворення природних ресурсів до стану, придатного для використання за цільовим призначенням.

  Особи, що володіють джерелами підвищеної екологічної небезпеки, зобов'язані компенсувати заподіяну шкоду громадянам та юридичним особам, якщо не доведуть, що шкода виникла внаслідок стихійних природних явищ чи навмисних дій потерпілих.

  Шкода, заподіяна довкіллю у зв'язку з виконанням угоди про розподіл продукції, підлягає відшкодуванню відповідно до вимог статті 29 Закону України "Про угоди про розподіл продукції".

  {Статтю 69 доповнено частиною згідно із Законом № 1807-III від 08.06.2000 }

  {Стаття 69 із змінами, внесеними згідно із Законом № 186/98-ВР від 05.03.98 }

  Попередня

  69/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст