Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 49. Екологічне страхування та екологічний аудит Стаття 49. Екологічне страхування та екологічний а...

Стаття 49. Екологічне страхування та екологічний аудит

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1458

  Переглядів

 • 1458

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 49 в редакції Закону № 1863-IV від 24.06.2004 }

  В Україні здійснюється добровільне і обов'язкове державне та інші види страхування громадян та їх майна, майна і доходів підприємств, установ і організацій на випадок шкоди, заподіяної внаслідок забруднення навколишнього природного середовища та погіршення якості природних ресурсів.

  З метою врахування екологічних вимог у процесі приватизації чи корпоратизації об'єктів права державної власності, іншої зміни форми власності чи зміни суб'єктів права власності на об'єкти, а також для потреб екологічного страхування, оренди майна, набуття права власності на майно та земельні ділянки, створення, функціонування і сертифікації систем екологічного управління, при здійсненні іншої діяльності в Україні проводиться добровільний чи обов'язковий екологічний аудит.

  {Статтю 49 доповнено частиною другою згідно із Законом № 1863-IV від 24.06.2004 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 882-VI від 15.01.2009 }

  Порядок екологічного страхування та екологічного аудиту визначається законодавством України.

  {Частина третя статті 49 в редакції Закону № 1863-IV від 24.06.2004 }

  Попередня

  49/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст