Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 6. Державні цільові та інші екологічні програми Стаття 6. Державні цільові та інші екологічні прог...

Стаття 6. Державні цільові та інші екологічні програми

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1897

  Переглядів

 • 1897

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3421-IV від 09.02.2006 }

  З метою проведення ефективної і цілеспрямованої діяльності України по організації і координації заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання і відтворення природних ресурсів на перспективу розробляються і приймаються державні цільові, міждержавні, місцеві програми.

  {Частина перша статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законам № 3421-IV від 09.02.2006 , № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Порядок розробки державних цільових екологічних програм визначається Кабінетом Міністрів України.

  {Частина друга статті 6 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3421-IV від 09.02.2006 }

  Центральні та місцеві органи виконавчої влади, а також органи місцевого самоврядування під час розробки екологічних програм залучають громадськість до їх підготовки шляхом оприлюднення проектів екологічних програм для їх вивчення громадянами, підготовки громадськістю зауважень та пропозицій щодо запропонованих проектів, проведення публічних слухань стосовно екологічних програм.

  {Статтю 6 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 254-IV від 28.11.2002 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 3421-IV від 09.02.2006 }

  Попередня

  6/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст