Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 5. Об'єкти правової охорони навколишнього природного середовища Стаття 5. Об'єкти правової охорони навколишнього п...

Стаття 5. Об'єкти правової охорони навколишнього природного середовища

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 4297

  Переглядів

 • 4297

  Переглядів

 • Додати в обране

  Державній охороні і регулюванню використання на території України підлягають: навколишнє природне середовище як сукупність природних і природно-соціальних умов та процесів, природні ресурси, як залучені в господарський обіг, так і невикористовувані в економіці в даний період (земля, надра, води, атмосферне повітря, ліс та інша рослинність, тваринний світ), ландшафти та інші природні комплекси.

  {Частина перша статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Особливій державній охороні підлягають території та об'єкти природно-заповідного фонду України й інші території та об'єкти, визначені відповідно до законодавства України.

  Державній охороні від негативного впливу несприятливої екологічної обстановки підлягають також здоров'я і життя людей.

  Попередня

  5/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст