Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 55. Охорона навколишнього природного середовища від забруднення відходами Стаття 55. Охорона навколишнього природного середо...

Стаття 55. Охорона навколишнього природного середовища від забруднення відходами

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1398

  Переглядів

 • 1398

  Переглядів

 • Додати в обране

  Утворювачі відходів повинні вживати ефективних заходів для зменшення обсягів утворення відходів, а також для оброблення відходів, утворення яких неможливо уникнути.

  Здійснення операцій з оброблення відходів дозволяється лише за наявності дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів на визначених місцевими радами територіях з додержанням санітарних та екологічних норм.

  {Стаття 55 в редакції Закону № 1288-XIV від 14.12.99 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1193-VII від 09.04.2014 ; в редакції Закону № 2320-IX від 20.06.2022 }

  Попередня

  55/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст