Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 55. Охорона навколишнього природного середовища від забруднення відходами Стаття 55. Охорона навколишнього природного середо...

Стаття 55. Охорона навколишнього природного середовища від забруднення відходами

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Суб'єкти права власності на відходи повинні вживати ефективних заходів для зменшення обсягів утворення відходів, а також для їх утилізації, знешкодження або розміщення.

Здійснення операцій у сфері поводження з відходами дозволяється лише за наявності дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами на визначених місцевими радами територіях із додержанням санітарних та екологічних норм у спосіб, що забезпечує можливість подальшого використання відходів як вторинної сировини і безпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людей.

{Частина друга статті 55 в редакції Закону № 1193-VII від 09.04.2014 }

{Стаття 55 в редакції Закону № 1288-XIV від 14.12.99 }

Попередня

55/72

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст