Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 66. Запобігання аваріям і ліквідація їх шкідливих екологічних наслідків Стаття 66. Запобігання аваріям і ліквідація їх шкі...

Стаття 66. Запобігання аваріям і ліквідація їх шкідливих екологічних наслідків

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 2449

  Переглядів

 • 2449

  Переглядів

 • Додати в обране

  При проектуванні й експлуатації господарських та інших об'єктів, діяльність яких може шкідливо впливати на навколишнє природне середовище, розробляються і здійснюються заходи щодо запобігання аваріям, а також ліквідації їх шкідливих екологічних наслідків.

  Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з промислової безпеки, і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпеки використання ядерної енергії, спільно з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, систематично проводять перевірки стану екологічно небезпечних об'єктів та виконання відповідних заходів і вимог щодо їх безпечної експлуатації.

  {Частина друга статті 66 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Перелік екологічно небезпечних об'єктів визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.

  {Частина третя статті 66 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  У разі аварії, що спричинила забруднення навколишнього природного середовища, підприємства, установи, організації зобов'язані негайно приступити до ліквідації її наслідків. Одночасно посадові особи або власники підприємств, керівники установ і організацій зобов'язані повідомляти про аварію і заходи, вжиті для ліквідації її наслідків, виконавчому комітету сільської, селищної, міської ради, відповідній обласній, Київській, Севастопольській міській державній адміністрації, а на території Автономної Республіки Крим - органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища та населенню.

  {Частина четверта статті 66 із змінами, внесеними згідно із Законами № 81/96-ВР від 06.03.96 , № 5456-VI від 16.10.2012 , № 2573-IX від 06.09.2022 }

  Попередня

  66/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст