Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 38. Загальне та спеціальне використання природних ресурсів Стаття 38. Загальне та спеціальне використання при...

Стаття 38. Загальне та спеціальне використання природних ресурсів

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 8724

  Переглядів

 • 8724

  Переглядів

 • Додати в обране

  Використання природних ресурсів в Україні здійснюється в порядку загального і спеціального використання природних ресурсів.

  Законодавством України громадянам гарантується право загального використання природних ресурсів для задоволення життєво необхідних потреб (естетичних, оздоровчих, рекреаційних, матеріальних тощо) безоплатно, без закріплення цих ресурсів за окремими особами і надання відповідних дозволів, за винятком обмежень, передбачених законодавством України.

  В порядку спеціального використання природних ресурсів громадянам, підприємствам, установам і організаціям надаються у володіння, користування або оренду природні ресурси на підставі спеціальних дозволів, зареєстрованих у встановленому порядку, за плату для здійснення виробничої та іншої діяльності, а у випадках, передбачених законодавством України, - на пільгових умовах.

  Попередня

  38/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст