Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 56. Екологічна безпека транспортних та інших пересувних засобів і установок Стаття 56. Екологічна безпека транспортних та інши...

Стаття 56. Екологічна безпека транспортних та інших пересувних засобів і установок

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1399

  Переглядів

 • 1399

  Переглядів

 • Додати в обране

  {Назва статті 56 в редакції Закону № 198-IV від 24.10.2002 }

  Підприємства, установи, організації, що здійснюють проектування, виробництво, експлуатацію та обслуговування автомобілів, літаків, суден, інших пересувних засобів, установок та виробництво і постачання пального, зобов'язані розробляти і здійснювати комплекс заходів щодо зниження токсичності та знешкодження шкідливих речовин, що містяться у відпрацьованих газах та скидах транспортних засобів, переходу на менш токсичні види енергії й пального, додержання режиму експлуатації транспортних засобів та інші заходи, спрямовані на запобігання й зменшення викидів та скидів у навколишнє природне середовище забруднюючих речовин та додержання встановлених рівнів фізичних впливів.

  {Частина перша статті 56 із змінами, внесеними згідно із Законом № 198-IV від 24.10.2002 }

  Виробництво і експлуатація транспортних та інших пересувних засобів та установок, у викидах та скидах яких вміст забруднюючих речовин перевищує встановлені нормативи, не допускається.

  Керівники транспортних організацій та власники транспортних засобів несуть відповідальність за додержання встановлених для відповідного типу транспортного засобу нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах, скидів забруднюючих речовин та впливу фізичних факторів пересувних джерел на стан навколишнього природного середовища.

  {Частина третя статті 56 в редакції Закону № 198-IV від 24.10.2002 }

  Попередня

  56/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст