Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону навколишнього природного середовища Стаття 2. Законодавство України про охорону навколишнього природного середовища Стаття 2. Законодавство України про охорону навкол...

Стаття 2. Законодавство України про охорону навколишнього природного середовища

Про охорону навколишнього природного середовища (ЗМІСТ) Інші закони
 • 863

  Переглядів

 • 863

  Переглядів

 • Додати в обране

  Відносини у галузі охорони навколишнього природного середовища в Україні регулюються цим Законом, а також земельним, водним, лісовим законодавством, законодавством про надра, про охорону атмосферного повітря, про охорону і використання рослинного і тваринного світу та іншим спеціальним законодавством.

  {Стаття 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

  Попередня

  2/72

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст