Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 36. Пільги архівним установам і власникам приватних архівних зібрань Стаття 36. Пільги архівним установам і власникам п...

Стаття 36. Пільги архівним установам і власникам приватних архівних зібрань

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Архівним установам і громадянам, які є власниками документів Національного архівного фонду або які придбавають документи культурної спадщини України, що знаходяться за кордоном, або документи іноземного походження, що стосуються історії України, з метою їх внесення до Національного архівного фонду, згідно із законами про оподаткування можуть надаватися відповідні пільги.

Попередня

36/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст