Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 12. Державний облік документів Національного архівного фонду Стаття 12. Державний облік документів Національног...

Стаття 12. Державний облік документів Національного архівного фонду

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Документи Національного архівного фонду незалежно від місця їх зберігання, форми власності на них, виду носія інформації та доступу підлягають обов’язковому державному обліку, що ведеться в порядку, встановленому Міністерством юстиції України, з метою здійснення контролю за наявністю документів, їх станом, місцем та умовами зберігання.

{Частина перша статті 12 в редакції Законів № 534-V від 22.12.2006 , № 5068-VI від 05.07.2012 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

Архівні установи, що здійснюють повноваження власника, юридичні та фізичні особи, у власності яких перебувають документи Національного архівного фонду, зобов’язані дотримуватися встановленого порядку ведення їх обліку.

Попередня

12/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст