Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 19. Порядок користування документами Національного архівного фонду Стаття 19. Порядок користування документами Націон...

Стаття 19. Порядок користування документами Національного архівного фонду

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Порядок користування документами Національного архівного фонду, що належать державі, територіальним громадам, визначається Міністерством юстиції України з урахуванням особливостей, визначених Законом України "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років".

{Частина перша статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5461-VI від 16.10.2012 , № 316-VIII від 09.04.2015 }

Порядок користування документами Національного архівного фонду, що належать іншим власникам, встановлюється власником або уповноваженою ним особою з урахуванням рекомендацій центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства.

{Частина друга статті 19 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

Попередня

19/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст