Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 27. Державний архів в Автономній Республіці Крим Стаття 27. Державний архів в Автономній Республіці...

Стаття 27. Державний архів в Автономній Республіці Крим

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Державний архів в Автономній Республіці Крим підпорядковується Раді міністрів Автономної Республіки Крим і у своїй діяльності підзвітний та підконтрольний центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства.

Положення про Державний архів в Автономній Республіці Крим затверджується Радою міністрів Автономної Республіки Крим за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства.

{Частина друга статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5068-VI від 05.07.2012 }

{Стаття 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

Попередня

27/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст