Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 17. Обмеження доступу до документів Національного архівного фонду, що належать іншим власникам Стаття 17. Обмеження доступу до документів Націона...

Стаття 17. Обмеження доступу до документів Національного архівного фонду, що належать іншим власникам

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
 • 509

  Переглядів

 • 509

  Переглядів

 • Додати в обране

  Архівні підрозділи об’єднань громадян, релігійних організацій, а також підприємств, установ та організацій, заснованих на приватній формі власності, архівні установи, засновані фізичними особами, мають право обмежити доступ до документів Національного архівного фонду з метою забезпечення збереженості документів і захисту прав та законних інтересів власників документів або інших осіб. Обмеження встановлюються на вимогу власника документів або інших заінтересованих осіб з письмовим повідомленням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства.

  {Частина перша статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

  У випадках, передбачених законом, обмеження, зазначені у частинах четвертій і п’ятій статті 16 цього Закону та частині першій цієї статті, не поширюються на працівників податкових органів, державних архівних установ, суду, правоохоронних та органів державного фінансового контролю, які виконують службові завдання. Законом можуть бути передбачені інші випадки, коли зазначені обмеження не застосовуються.

  {Частина друга статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5463-VI від 16.10.2012 , № 406-VII від 04.07.2013, № 440-IX від 14.01.2020 }

  Попередня

  17/43

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст