Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 29. Архівні установи органів місцевого самоврядування Стаття 29. Архівні установи органів місцевого само...

Стаття 29. Архівні установи органів місцевого самоврядування

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

{Назва статті 29 в редакції Закону № 5068-VI від 05.07.2012 }

Архівна установа сільської, селищної, міської ради здійснює централізоване тимчасове зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду;

{Частина перша статті 29 в редакції Закону № 5068-VI від 05.07.2012 }

Архівним установам міських рад міст республіканського (Автономної Республіки Крим), обласного значення делегуються повноваження органів виконавчої влади, передбачених у частині першій статті 28 цього Закону, щодо зберігання документів Національного архівного фонду на відповідній території.

Архівні установи міських рад з питань здійснення зазначених делегованих повноважень підконтрольні відповідним органам виконавчої влади в порядку, встановленому законом.

{Частину четверту статті 29 виключено на підставі Закону № 5068-VI від 05.07.2012 }

Попередня

29/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст