Стаття 22. Архівні установи

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Архівні установи можуть засновуватися на будь-якій формі власності. Засновниками архівних установ можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи.

Діяльність архівних установ здійснюється у порядку, визначеному цим Законом, правилами, положеннями, інструкціями, затвердженими Міністерством юстиції України та іншими нормативно-правовими актами.

{Частина друга статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законами № 5461-VI від 16.10.2012 , № 124-IX від 20.09.2019 }

Діяльність архівних установ, що не забезпечують збереженості документів Національного архівного фонду, може бути зупинена у порядку, встановленому Міністерство юстиції України.

{Частина третя статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законами № 534-V від 22.12.2006 , № 5461-VI від 16.10.2012 }

Ліквідація архівних установ здійснюється за рішенням засновників, власників або на інших підставах, передбачених законом. У цих випадках власник архівних документів зобов’язаний забезпечити їх збереженість відповідно до законодавства.

{Частина четверта статті 22 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5068-VI від 05.07.2012 }

Доступ до інформації, якою володіють архівні установи та яка не міститься в архівних документах, здійснюється відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

{Статтю 22 доповнено частиною п’ятою згідно із Законом № 1170-VII від 27.03.2014 }

Попередня

22/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст