Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 2. Законодавство України про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 2. Законодавство України про Національний а...

Стаття 2. Законодавство України про Національний архівний фонд та архівні установи

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Законодавство України про Національний архівний фонд та архівні установи базується на Конституції України і складається з цього Закону та інших нормативно-правових актів України, прийнятих відповідно до нього.

Якщо міжнародним договором, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені законодавством України про Національний архівний фонд та архівні установи, застосовуються норми міжнародного договору.

Доступ до архівної інформації репресивних органів встановлюється Законом України "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років".

{Статтю 2 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 316-VIII від 09.04.2015 }

Попередня

2/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст