Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 33. Архівні установи, засновані фізичними особами та/або юридичними особами приватного права Стаття 33. Архівні установи, засновані фізичними о...

Стаття 33. Архівні установи, засновані фізичними особами та/або юридичними особами приватного права

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

{Назва статті 33 в редакції Закону № 534-V від 22.12.2006 }

Архівні установи, засновані фізичними особами та/або юридичними особами приватного права в установленому законом порядку, мають право зберігати архівні документи, що не належать державі та територіальним громадам.

{Частина перша статті 33 в редакції Закону № 534-V від 22.12.2006 }

Строки зберігання архівних документів у зазначених архівних установах визначаються договором, укладеним засновником з власником документів або уповноваженою власником особою, з урахуванням мінімальних строків зберігання документів, визначених відповідно до законодавства. Договором визначається також місце подальшого зберігання документів у разі ліквідації зазначених архівних установ.

Дотримання строків зберігання архівних документів, вимог щодо умов їх зберігання, порядку ведення обліку та доступу до документів Національного архівного фонду контролюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним державною архівною установою.

{Статтю 33 доповнено частиною згідно із Законом № 534-V від 22.12.2006 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

Розділ VII
ФІНАНСОВЕ, МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ І КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АРХІВНИХ УСТАНОВ

Попередня

33/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст