Головна Сервіси для юристів ... Закони Про Національний архівний фонд та архівні установи Стаття 30. Архівні підрозділи державних наукових установ, музеїв та бібліотек Стаття 30. Архівні підрозділи державних наукових у...

Стаття 30. Архівні підрозділи державних наукових установ, музеїв та бібліотек

Про Національний архівний фонд та архівні установи (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Державні наукові установи, музеї та бібліотеки мають право створювати архівні підрозділи для зберігання документів Національного архівного фонду, а також поповнювати свої фонди і колекції профільними документами.

Положення про зазначені архівні підрозділи затверджуються відповідно державними науковими установами, музеями і бібліотеками з урахуванням рекомендацій центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері архівної справи і діловодства.

{Частина друга статті 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5461-VI від 16.10.2012 }

Попередня

30/43

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст