Главная Сервисы для юристов ... Законы Про ліцензування видів господарської діяльності Стаття 8. Запровадження, скасування, зміна назви виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню Стаття 8. Запровадження, скасування, зміна назви в...

Стаття 8. Запровадження, скасування, зміна назви виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню

Про ліцензування видів господарської діяльності (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 532

  Просмотров

 • 532

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. У разі запровадження ліцензування нового виду господарської діяльності або нової частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, ліцензійні умови провадження нового виду господарської діяльності або нової частини виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, набирають чинності у строк, необхідний для приведення суб’єктом господарювання своєї діяльності у відповідність із вимогами ліцензійних умов, але не менш як через два місяці з дня їх опублікування.

  {Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 139-IX від 02.10.2019 }

  2. У разі скасування ліцензування виду господарської діяльності орган ліцензування втрачає повноваження органу ліцензування, а ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними.

  У разі скасування ліцензування частини виду господарської діяльності ліцензійні умови поширюються на вид господарської діяльності в частині, що підлягає ліцензуванню згідно із цим Законом.

  {Частину другу статті 8 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 139-IX від 02.10.2019 }

  У такому разі орган ліцензування втрачає повноваження щодо ліцензування частини виду господарської діяльності, ліцензування якої скасовано, а ліцензії продовжують діяти в частині, що підлягає ліцензуванню згідно із цим Законом.

  {Частину другу статті 8 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 139-IX від 02.10.2019 }

  3. У разі зміни згідно з цим Законом назви виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, яка не призводить до зміни предмета такої діяльності, відповідні ліцензійні умови, прийняті відповідно до цього Закону, надалі поширюються на такий вид діяльності. Ліцензії на провадження такого виду господарської діяльності продовжують діяти.

  {Частина третя статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом № 139-IX від 02.10.2019 }

  4. У зв’язку із змінами, передбаченими цією статтею, органи ліцензування та органи, що втратили повноваження органів ліцензування, актуалізують інформацію в ліцензійних реєстрах.

  {Частина четверта статті 8 в редакції Закону № 139-IX від 02.10.2019 }

  Предыдущая

  8/21

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст