Стаття 14. Плата за видачу ліцензії

Про ліцензування видів господарської діяльності (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 757

  Просмотров

 • 757

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. За видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

  {Абзац перший частини першої статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016 }

  Плата за видачу ліцензії, що видана Радою міністрів Автономної Республіки Крим або місцевим органом виконавчої влади, становить 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії.

  {Абзац другий частини першої статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016 }

  Переоформлення ліцензії є безоплатним.

  Плата за звуження провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, не справляється.

  {Частину першу статті 14 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом № 139-IX від 02.10.2019 }

  2. Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня внесення запису щодо рішення про видачу ліцензії до ліцензійного реєстру.

  {Частина друга статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законами № 835-VIII від 26.11.2015 , № 139-IX від 02.10.2019 }

  3. Документом, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку.

  4. Органу ліцензування забороняється вимагати від суб’єктів господарювання внесення плати за видачу ліцензії до прийняття рішення про її видачу.

  5. Плата за видачу ліцензії зараховується до відповідних бюджетів згідно з Бюджетним кодексом України.

  {Частина п'ята статті 14 в редакції Закону № 139-IX від 02.10.2019 }

  6. Орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів, забезпечує органам ліцензування доступ до інформації щодо внесення ліцензіатами плати, визначеної цим Законом, у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

  {Статтю 14 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 139-IX від 02.10.2019 }

  Предыдущая

  14/21

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст