Головна Сервіси для юристів ... Закони Про охорону прав на знаки для товарів і послуг Стаття 24. Реєстрація торговельної марки в іноземних державах Стаття 24. Реєстрація торговельної марки в іноземн...

Стаття 24. Реєстрація торговельної марки в іноземних державах

Про охорону прав на знаки для товарів і послуг (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Будь-яка особа має право зареєструвати торговельну марку в іноземних державах.

2. У разі реєстрації торговельної марки в іноземних державах згідно з Мадридською угодою про міжнародну реєстрацію знаків та/або Протоколом до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків заявка на міжнародну реєстрацію та відповідні їй заява про територіальне поширення після міжнародної реєстрації і заява про продовження міжнародної реєстрації подаються через НОІВ за умови сплати національного збору за подання кожної з них.

{Пункт 2 статті 24 в редакції Закону № 850-IV від 22.05.2003 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

Заява про територіальне поширення після міжнародної реєстрації і заява про продовження міжнародної реєстрації можуть подаватися безпосередньо до Міжнародного бюро ВОІВ, якщо міжнародна реєстрація здійснена виключно згідно з Протоколом до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію.

{Пункт 2 статті 24 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

3. Витрати, пов’язані з реєстрацією торговельної марки в іноземних державах, несе заявник чи за його згодою інша особа.

Попередня

29/30

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст