Главная Сервисы для юристов ... Законы Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією Стаття 31. Запобігання терористичним актам та диверсіям з використанням хімічних речовин подвійного використання Стаття 31. Запобігання терористичним актам та диве...

Стаття 31. Запобігання терористичним актам та диверсіям з використанням хімічних речовин подвійного використання

Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 353

    Просмотров

  • 353

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. З метою мінімізації загроз терористичних актів з використанням хімічних речовин подвійного використання здійснюються такі заходи щодо мінімізації загроз хімічній безпеці та контролю ризиків:

    1) ідентифікація хімічних речовин подвійного використання, які розміщуються на території України;

    2) ідентифікація та інвентаризація цільових об’єктів із веденням Реєстру цільових об’єктів;

    3) аналіз загроз та уразливості цільових об’єктів, імовірності та наслідків несанкціонованого доступу до хімічних речовин подвійного використання та/або інформаційних систем;

    4) розроблення та схвалення планів захисту цільових об’єктів;

    5) аналіз та внесення змін до планів захисту цільових об’єктів;

    6) заходи щодо забезпечення захисту хімічних речовин подвійного використання та інформаційних систем цільових об’єктів від несанкціонованого доступу та кібератак відповідно до ухвалених планів захисту цільових об’єктів;

    7) заходи щодо реагування на терористичний акт, диверсію або несанкціонований доступ відповідно до ухвалених планів захисту цільових об’єктів.

    2. Ідентифікація хімічних речовин подвійного використання та встановлення лімітів кількості здійснюються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері забезпечення хімічної безпеки, на основі даних, отриманих від суб’єктів господарювання під час державної реєстрації хімічних речовин відповідно до статті 38 цього Закону.

    3. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері забезпечення хімічної безпеки, ідентифікує цільові об’єкти відповідно до наявності на їхній території хімічних речовин подвійного використання в обсязі, що перевищує встановлений ліміт.

    4. На основі даних щодо ідентифікованих цільових об’єктів створюється та ведеться Реєстр цільових об’єктів.

    5. Порядок формування Реєстру цільових об’єктів, його ведення, встановлення Порядку розроблення плану захисту цільових об’єктів суб’єктами господарювання та їх затвердження здійснюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища.

    6. Реєстр цільових об’єктів є складовою Інформаційної системи забезпечення хімічної безпеки.

    7. Суб’єкти господарювання, які виробляють, імпортують або використовують хімічні речовини подвійного використання в обсязі, що перевищує встановлений ліміт, надають Службі безпеки України інформацію про:

    1) хімічні речовини подвійного використання, які вони виробляють, імпортують або використовують;

    2) масову кількість для кожної хімічної речовини подвійного використання;

    3) місця розташування цільових об’єктів;

    4) персональні дані працівників, які мають доступ до хімічних речовин подвійного використання або можуть його отримати з урахуванням посадових обов’язків.

    8. Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на цільових об’єктах або є їх власниками, проводять аналіз загроз та уразливості цільових об’єктів, імовірності та наслідків несанкціонованого доступу до хімічних речовин подвійного використання та/або інформаційних систем, розробляють та надають Службі безпеки України плани захисту цільових об’єктів для їх схвалення.

    9. У разі ненадання плану захисту цільового об’єкта у встановлений строк суб’єкти господарювання несуть відповідальність згідно із законодавством.

    10. Суб’єкти господарювання та суб’єкти, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, відповідно до своїх повноважень реалізують заходи щодо забезпечення захисту хімічних речовин подвійного використання та інформаційних систем цільових об’єктів від несанкціонованого доступу та кібератак, а також повинні бути готовими здійснити заходи щодо реагування на терористичний акт, диверсію або несанкціонований доступ відповідно до ухвалених планів захисту цільових об’єктів.

    11. Інформація, зазначена у цій статті, є інформацією з обмеженим доступом.

    Предыдущая

    31/83

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст