3
0
3645
Кожен автомобіліст знає про те, що сідати за кермо п’яним категорично заборонено. По-перше, такою недобросовісною поведінкою автомобіліст підставляє під удар як численних колег з автомобільного руху, так і пішоходів. Більше того, «водій під шафе» ставить під загрозу себе та своїх близьких, які перебувають у салоні. Нарвавшись у такому вигляді на перевірку, водій гарантовано втратить права на керування ТЗ. Ось тільки є одна проблема при вимірі драгером. Проміле у крові можуть показати не лише спиртні напої.
СПРАВОЧНИК: Таблица времени выведения алкоголя и юридическая ответственность: когда можно садиться за руль
Далеко не тільки спиртовмісні напої під час перевірки на алкотестері покажуть позитивний результат у вигляді проміле. Більше того, етанол у крові в деяких випадках може з’явитися навіть натще. Річ в тому, що у деяких людей у стресових ситуаціях організм виробляє підвищену кількість цієї речовини, внаслідок чого може статися інтоксикація крові, як після вживання алкогольного напою. Але найголовніше, що проміле впевнено показують деякі продукти харчування, абсолютно невинні на перший погляд.
Важливо запам’ятати загальне правило: проміле на алкотестері стабільно показують будь-які продукти харчування, при виробництві яких використовуються процеси бродіння, а також продукти, які наповнюються алкоголем при приготуванні. Отже…
По-перше: безалкогольне пиво. Цей напій не є «порятунком» для любителів випити пивка. На алкотесті такий напій може показати від 0,1 до 0,4 проміле.
По-друге: шоколадні цукерки, ромова баба, інша випічка. Сьогодні багато випічки для м’якості обробляють спиртовмісними рідинами. У результаті все перераховане може показати від 0,1 до 0,3 проміле.
По-третє: кефір, йогурт, кумис. Ці продукти легко показують до 0,6 проміле в крові.
По-четверте: деякі фрукти та соки. Наприклад, апельсин може показати до 0,2 проміле. Банан – до 0,22 проміле. Апельсиновий сік – до 0,3 проміле.
Важливо запам’ятати загальне правило: проміле на алкотестері стабільно показують будь-які продукти харчування, при виробництві яких використовуються процеси бродіння, а також продукти, які наповнюються алкоголем при приготуванні. Отже…
По-п’яте: чорний хліб з маслом та сирокопченою ковбасою – до 0,2 проміле.
По-шосте: будь-які спиртовмісні медичні препарати. Тут у нас численні спреї для горла, собача кропива, корвалол, валокордин, календула, валеріанка, глід і багато інших настойок. Перелік наведених ліків не повний. Ліки показують від 0,1 до 0,5 проміле.
Зрештою, варто згадати про те, що підвищене виділення етанолу в організмі можуть провокувати навіть нав’язливі (або не дуже) думки про спиртне. Науково доведено, що такі фантазії можуть підвищити вміст спирту в крові до 0,12 проміле.
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
708
Коментарии:
1
Просмотров:
242
Коментарии:
0
Просмотров:
391
Коментарии:
0
Просмотров:
913
Коментарии:
0
Просмотров:
1185
Коментарии:
1
Просмотров:
69133
Коментарии:
1
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.