Відгуки (6)

emelyanenko
5.00
Завдання виконано дуже професійно та оперативно ! Кваліфікація фахівця на високому рівні. Роботою дуже задоволений. Усім рекомендую!!!
Сергей
5.00
Щиро дякую за допомогу ! Швидко,професійно,якісно ! Рекомендую!
Valentyn Chebotaryov
5.00
Qwerty
Екатерина
5.00
Дуже-дуже вдячна за допомогу, найкраща риса це людяність, в наш час це велика рідкість.
Професійно, чітко, швидко! Рекомендую.
Дякую :)
Sash88
5.00
Спасибо от всей семьи! Удачи Вам и побольше клиентов!
Oxxy
5.00
Роботу виконано швидко, ціна нормальна, ще надано консультацію.

Публікації (25):

Ещё
Ещё
Ещё
Прийняття спадщини за допомогою спадкової трансмісії Прийняття спадщини за допомогою спадкової трансмісії Пити чи не пити: ось у чому питання для автолюбителя Пити чи не пити: ось у чому питання для автолюбителя Чому суд не відправляє документи? Чому суд не відправляє документи? На Ваше ім'я взяли кредит: як уникнути боргу і знайти шахрая? На Ваше ім'я взяли кредит: як уникнути боргу і знайти шахрая? Позбавлю спадщини - в яких випадках це неможливо Позбавлю спадщини - в яких випадках це неможливо Договір про припинення права на аліменти Договір про припинення права на аліменти Чи можливо і як стягуються аліменти на дитину, якщо батьки не перебувають у шлюбі Чи можливо і як стягуються аліменти на дитину, якщо батьки не перебувають у шлюбі Що робити окрім суду, якщо отруїлися в кафе або ресторані? Що робити окрім суду, якщо отруїлися в кафе або ресторані? Ходіть по льоду правильно, а якщо впали на вулиці - як і від кого отримати компенсацію? Ходіть по льоду правильно, а якщо впали на вулиці - як і від кого отримати компенсацію? Розстрочка на послуги ЖКГ і реструктуризація боргу Розстрочка на послуги ЖКГ і реструктуризація боргу Чи можуть відключити комунальні послуги за несплату і як цьому протистояти Чи можуть відключити комунальні послуги за несплату і як цьому протистояти Як не платити за холодні батареї Як не платити за холодні батареї Пенсія по інвалідності 2021: розмір виплат 1, 2, 3 групи інвалідів Пенсія по інвалідності 2021: розмір виплат 1, 2, 3 групи інвалідів Що таке регресний позов, або відповідальність водія при ДТП Що таке регресний позов, або відповідальність водія при ДТП Як власнику виписати людину зі своєї квартири? Як власнику виписати людину зі своєї квартири? Право представления в наследстве: все тонкости и нюансы Право представления в наследстве: все тонкости и нюансы Коли потрібна нотаріальна довіреність, а коли ні Коли потрібна нотаріальна довіреність, а коли ні Позовна давність за кредитами Позовна давність за кредитами Нормативи при забудові дачної ділянки Нормативи при забудові дачної ділянки Утримання і аліменти на колишнього із подружжя Утримання і аліменти на колишнього із подружжя У 2020 році до нас повернувся техогляд транспортних засобів У 2020 році до нас повернувся техогляд транспортних засобів Як отримати право власності на будинок в селі Як отримати право власності на будинок в селі Як отримати умовно-дострокове звільнення з місць позбавлення волі Як отримати умовно-дострокове звільнення з місць позбавлення волі Проблеми, що виникають при оформленні спадщини на земельну ділянку Проблеми, що виникають при оформленні спадщини на земельну ділянку Як повернути сплачений до пенсійного фонду збір при купівлі квартири вперше Як повернути сплачений до пенсійного фонду збір при купівлі квартири вперше
Ещё
Ещё
Про себе

Адміністративне судочинство: оскарження рішень податкової, виконавчої служби, ДАБІ, органів місцевої влади. Захист прав споживачів. Цивільне, сімейне право. Складання позовних заяв, клопотань, відзовів на позови. Апеляційні, касаційні скарги. Скарги на бездіяльність суб'єктів владних повноважень. Земельні спори.

фото

Свідоцтва та нагороди.

2