22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про залізничний транспорт Стаття 9. Тарифи на залізничні перевезення

Стаття 9. Тарифи на залізничні перевезення

Про залізничний транспорт (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Встановлення тарифів на перевезення вантажів, пасажирів, багажу, вантажобагажу залізничним транспортом (за винятком приміських пасажирських перевезень) у межах України здійснюється на підставі бюджетної, цінової та тарифної політики у порядку, що визначає Кабінет Міністрів України.

Тарифи на перевезення пасажирів і багажу в приміському сполученні встановлюються АТ "Укрзалізниця" за погодженням з місцевими органами виконавчої влади. При рівні тарифів, що не забезпечують рентабельності цих перевезень, збитки компенсуються з місцевих бюджетів.

{Частина друга статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4443-VI від 23.02.2012 }

Тарифи на залізничні перевезення встановлюються з урахуванням інвестиційної складової.

{Статтю 9 доповнено новою частиною згідно із Законом № 4443-VI від 23.02.2012 }

Розроблення тарифів на перевезення вантажів, пасажирів, вантажобагажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні, у тому числі транзитом, здійснюється АТ "Укрзалізниця". Тарифи на транзитні перевезення встановлюються АТ "Укрзалізниця" відповідно до міжнародних договорів та законодавства України.

{Частина четверта статті 9 в редакції Закону № 4443-VI від 23.02.2012 }

Розрахунки за роботи і послуги, пов’язані з перевезенням вантажів, пасажирів, багажу, вантажобагажу, пошти, щодо яких не здійснюється державне регулювання тарифів, провадяться за вільними тарифами, які визначаються за домовленістю сторін у порядку, що не суперечить законодавству про захист економічної конкуренції.

{Частина статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1294-IV від 20.11.2003 }

Для захисту інтересів окремих категорій громадян на пасажирських перевезеннях, у тому числі приміських, можуть передбачатися пільгові тарифи. Збитки залізничного транспорту загального користування від їх використання відшкодовуються за рахунок державного або місцевих бюджетів залежно від того, яким органом прийнято рішення щодо введення відповідних пільг.

{Частина шоста статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4443-VI від 23.02.2012 }

Предыдущая

9/28

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст