22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про залізничний транспорт Стаття 3. Законодавство про залізничний транспорт

Стаття 3. Законодавство про залізничний транспорт

Про залізничний транспорт (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Законодавство про залізничний транспорт загального користування складається із законів України "Про транспорт", "Про особливості утворення акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування", цього Закону, Статуту залізниць України, який затверджується Кабінетом Міністрів України, та інших актів законодавства України.

{Частина перша статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законами № 4443-VI від 23.02.2012 , № 2210-VIII від 16.11.2017 }

Нормативно-правові акти, що визначають порядок і умови перевезень, користування засобами залізничного транспорту загального користування, безпеки руху, охорони праці, забезпечення громадського порядку, перетину залізничних колій іншими видами транспорту і комунікаціями, пожежної безпеки, санітарні норми та правила на залізничному транспорті України, є обов’язковими для всіх юридичних і фізичних осіб на території України.

{Частина друга статті 3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 124-IX від 20.09.2019 }

Предыдущая

3/28

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст