Главная Сервисы для юристов ... Законы Про залізничний транспорт Стаття 22-1. Обов’язки пасажира і перевізника під час перевезення пасажира у міжнародному залізничному сполученні Стаття 22-1. Обов’язки пасажира і перевізника під ...

Стаття 22-1. Обов’язки пасажира і перевізника під час перевезення пасажира у міжнародному залізничному сполученні

Про залізничний транспорт (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Під час перевезення у міжнародному залізничному сполученні пасажир зобов’язаний мати належним чином оформлені документи, необхідні для в’їзду до держави прямування, держав за маршрутом слідування, та пред’явити їх перевізникові на його вимогу.

Перевізник при перевезенні пасажира у міжнародному залізничному сполученні, крім обов’язків, передбачених статтею 22 цього Закону, зобов’язаний до початку такого перевезення перевірити наявність у пасажира паспортного документа, що посвідчує особу пред’явника, або документа, що його замінює, та відмовити у перевезенні пасажиру, який на його вимогу не пред’явив необхідні документи.

{Частина друга статті 22 - 1 в редакції Закону № 5099-VI від 05.07.2012 }

Відмова перевізника від договору міжнародного залізничного перевезення пасажира, який на його вимогу не пред’явив документи, зазначені в частині другій цієї статті, не тягне за собою обов’язок перевізника відшкодувати пасажиру заподіяну у зв’язку з цим шкоду.

{Частина третя статті 22 - 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5099-VI від 05.07.2012 }

За невиконання обов’язку перевірити перед початком перевезення пасажира у міжнародному залізничному сполученні наявність у нього документів, зазначених у частині другій цієї статті, що призвело до перевезення чи спроби перевезення пасажира через державний кордон України без необхідних документів, перевізник несе відповідальність, передбачену законом.

{Частина четверта статті 22 - 1 в редакції Закону № 5099-VI від 05.07.2012 }

{Закон доповнено статтею 22 - 1 згідно із Законом № 2753-VI від 02.12.2010 }

Предыдущая

23/28

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст