22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про залізничний транспорт Стаття 8. Основи організації перевезень на залізничному транспорті Стаття 8. Основи організації перевезень на залізни...

Стаття 8. Основи організації перевезень на залізничному транспорті

Про залізничний транспорт (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Перевезення вантажів, пасажирів, багажу, вантажобагажу і пошти залізничним транспортом загального користування організується на договірних засадах. Для забезпечення виконання договірних зобов’язань здійснюється перспективне та поточне планування перевезень.

Умови та порядок організації перевезень, нормативи якості вантажних перевезень (терміни доставки, безпека перевезень, схоронність вантажів) та обслуговування пасажирів, відправників і одержувачів вантажів визначаються Статутом залізниць України, Правилами перевезень вантажів та Правилами перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

{Частина друга статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законами № 4443-VI від 23.02.2012 , № 1887-IX від 17.11.2021 }

Умови та порядок організації мультимодального перевезення за участю залізничного транспорту визначаються Законом України "Про мультимодальні перевезення".

{Статтю 8 доповнено новою частиною згідно із Законом № 1887-IX від 17.11.2021 }

Господарська діяльність щодо перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів залізничним транспортом загального користування провадиться на підставі ліцензії, яка видається в порядку, встановленому законодавством.

{Статтю 8 доповнено частиною згідно із Законом № 3370-IV від 19.01.2006 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 222-VIII від 02.03.2015 }

Предыдущая

8/28

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст