22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про залізничний транспорт Стаття 27. Мова службового діловодства та спілкування на залізничному транспорті Стаття 27. Мова службового діловодства та спілкува...

Стаття 27. Мова службового діловодства та спілкування на залізничному транспорті

Про залізничний транспорт (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Службове діловодство, облікова, звітна, комерційна і технічна документація, телеграфний зв’язок, правова і науково-технічна інформація, а також інформація і реклама на залізничних станціях, вокзалах, у поїздах та інших місцях обслуговування пасажирів, службове спілкування на підприємствах, в установах та організаціях залізничного транспорту, пов’язаних з рухом поїздів, перевезенням пасажирів і вантажів, здійснюються відповідно до чинного законодавства України про мови та міжнародних угод.

Президент України

Л.КУЧМА

м. Київ
4 липня 1996 року
№ 273/96-ВР


Предыдущая

28/28

Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст