Главная Сервисы для юристов ... Законы Про залізничний транспорт Стаття 18. Транспортне забезпечення зовнішньоекономічних зв’язків України Стаття 18. Транспортне забезпечення зовнішньоеконо...

Стаття 18. Транспортне забезпечення зовнішньоекономічних зв’язків України

Про залізничний транспорт (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Підприємства залізничного транспорту загального користування можуть виступати як суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності і здійснювати її на підставі чинного законодавства України та міжнародних договорів України.

{Частина перша статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4443-VI від 23.02.2012 }

Для забезпечення зовнішньоекономічних зв’язків України АТ "Укрзалізниця" здійснює міжнародні перевезення у прямому залізничному, прямому змішаному та непрямому міжнародному сполученнях.

{Частина друга статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4443-VI від 23.02.2012 }

Перевезення вантажів і пасажирів у прямому і непрямому міжнародному і прямому змішаному сполученнях регулюються чинним законодавством України і міжнародними договорами України.

АТ "Укрзалізниця" при міжнародних перевезеннях має право на відшкодування витрат, пов’язаних з додатковими послугами, що не передбачені міжнародними договорами, за рахунок вантажовідправника і вантажоодержувача на основі договорів.

{Частина четверта статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4443-VI від 23.02.2012 }

Суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які поставляють продукцію на експорт з перевезеннями її залізницями України, можуть відраховувати частину валютних коштів залізницям у рахунок провізної плати та на відшкодування витрат на додаткові послуги.

Обов’язковому продажу іноземної валюти та оподаткуванню коштів в іноземній валюті, одержаних залізницями за міжнародні перевезення, підлягають кошти, що залишилися у залізниць після відрахувань іноземним залізницям, які беруть участь у цих перевезеннях.

Предыдущая

18/28

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст