Главная Сервисы для юристов ... Законы Про залізничний транспорт Стаття 2. Залізничний транспорт у народногосподарському комплексі та соціальній сфері держави Стаття 2. Залізничний транспорт у народногосподарс...

Стаття 2. Залізничний транспорт у народногосподарському комплексі та соціальній сфері держави

Про залізничний транспорт (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Залізничний транспорт є однією з важливих базових галузей економіки України, забезпечує її внутрішні та зовнішні транспортно-економічні зв’язки і потреби населення у перевезеннях. Діяльність залізничного транспорту як частини єдиної транспортної системи країни сприяє нормальному функціонуванню всіх галузей суспільного виробництва, соціальному і економічному розвитку та зміцненню обороноздатності держави, міжнародному співробітництву України.

Підприємства залізничного транспорту у взаємодії з іншими видами транспорту повинні своєчасно і якісно здійснювати перевезення пасажирів і вантажів, забезпечувати безпеку руху, розвивати сферу транспортного обслуговування народного господарства та населення.

{Частина друга статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4443-VI від 23.02.2012 }

Предыдущая

2/28

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст