Главная Сервисы для юристов ... Законы Про забезпечення прозорості у видобувних галузях Стаття 9. Консолідований звіт про платежі на користь держави Стаття 9. Консолідований звіт про платежі на корис...

Стаття 9. Консолідований звіт про платежі на користь держави

Про забезпечення прозорості у видобувних галузях (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 236

  Просмотров

 • 236

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Материнські підприємства у видобувних галузях, які зареєстровані в Україні та відповідно до законодавства складають консолідовану фінансову звітність, зобов’язані складати та подавати консолідований звіт про платежі на користь держави.

  2. Консолідований звіт про платежі на користь держави містить виключно інформацію про платежі на користь держави суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях.

  3. Підготовка консолідованого звіту про платежі на користь держави здійснюється за формою, попередньо погодженою багатосторонньою групою з імплементації ІПВГ та затвердженою Кабінетом Міністрів України.

  {Частина третя статті 9 в редакції Закону № 1974-IX від 16.12.2021 }

  Предыдущая

  9/16

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст