Стаття 7. Звіт про отримані платежі

Про забезпечення прозорості у видобувних галузях (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 178

  Просмотров

 • 178

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Звіт про отримані платежі включає таку інформацію:

  загальна сума платежів;

  загальна сума за кожним видом платежів;

  загальна сума платежів за кожним видом проектної діяльності;

  загальна сума за кожним видом платежів щодо кожної окремої проектної діяльності;

  валюта, в якій здійснювалися платежі;

  звітний період, в якому здійснювалися платежі;

  обсяги фінансування та допомоги, направлених отримувачем платежів суб’єкту господарювання, який здійснює діяльність у видобувних галузях.

  2. Підготовка звіту про отримані платежі здійснюється суб’єктами розкриття інформації в обсязі та за формою, погодженими багатосторонньою групою з імплементації ІПВГ та затвердженими Кабінетом Міністрів України.

  {Частина друга статті 7 в редакції Закону № 1974-IX від 16.12.2021 }

  3. Будь-який платіж, здійснений одноразово або декількома пов’язаними частинами, не враховується у звіті про отримані платежі, якщо сума такого платежу протягом звітного періоду є меншою за суму, встановлену багатосторонньою групою з імплементації ІПВГ.

  Предыдущая

  7/16

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст