Головна Блог ... Новини Закон про мобілізацію надав нові пільги дружинам мобілізованих: про що йдеться Закон про мобілізацію надав нові пільги дружинам м...

Закон про мобілізацію надав нові пільги дружинам мобілізованих: про що йдеться

 • 0

 • 0

 • 84

Відключити рекламу
Дружини військовослужбовців матимуть додаткові пільги / фото УНІАН

В Україні набув чинності закон про посилення мобілізації. Серед іншого він надав нові пільги дружинам/чоловікам мобілізованих військових. Як випливає з тексту закону №10449, їм пом’якшать зобов'язання перед банками.

Закон, що набув чинності 18 травня не є самостійним, а лише вносить велику кількість поправок в уже існуючі закони. Зокрема він скорегував пункт 15 статті 14 Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей". Відтепер для військових та їхніх дружин/чоловіків скасовано нарахування штрафних санкцій та пені за невиконання деяких фінансових зобов'язань перед банками та фізичними особами.

"Військовослужбовцям, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, (...) їх дружинам (чоловікам) – штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються, крім кредитних договорів щодо придбання майна, яке віднесено чи буде віднесено до об’єктів житлового фонду (жилого будинку, квартири, майбутнього об’єкта нерухомості, об’єкта незавершеного житлового будівництва, майнових прав на них), та/або автомобіля", – йдеться в новій редакції закону.

Мобілізація в Україні: останні новини

Як писав УНІАН, поки що українські чоловіки не будуть отримувати електронних повісток через мобільний застосунок "Резерв+". Як пояснив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, наразі в українському законодавстві просто не існує такого поняття, як електронна повістка. Новий закон у цьому плані нічого не змінив.

Також ми розповідали, що чоловіки, які були зняті з військового обліку через від'їзд за кордон на строк понад три місяці, мають до 16 червня особисто приїхати в Україну та прийти до тимчасового центру комплектування, аби знову стати на військовий облік.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 84

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 84

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст