Головна Сервіси для юристів ... Закони Про захист прав споживачів Стаття 33. Повноваження інших державних органів, які здійснюють захист прав споживачів у відповідних сферах Стаття 33. Повноваження інших державних органів, я...

Стаття 33. Повноваження інших державних органів, які здійснюють захист прав споживачів у відповідних сферах

Про захист прав споживачів (ЗМІСТ) Інші закони
 • 440

  Переглядів

 • 440

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Повноваження інших державних органів, які здійснюють захист прав споживачів у відповідних сферах, не зазначених у статтях 30 і 31 цього Закону, визначаються відповідними законами.

  2. Антимонопольний комітет України відповідно до законодавства про захист від недобросовісної конкуренції здійснює контроль за діяльністю суб’єктів господарювання щодо застосування комерційної практики, що вводить споживача в оману, в частині захисту споживача від недобросовісної конкуренції.

  Попередня

  66/77

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст